Close menu

Bestuur, adviseurs en medewerkers

De ALV benoemt de bestuurders van Port of Twente voor een periode van drie jaar. Daarnaast zijn een aantal adviseurs vanuit hun functie nauw betrokken bij Port of Twente. 

Functie Naam Bedrijfsnaam Email Telefoon
Voorzitter André Pluimers Bolk Transport a.pluimers@portoftwente.com 06-53417702
Secretaris Joost Wery Dijks Leijssen Advocaten j.wery@portoftwente.com 06-42654375
Penningmeester Joran Wiemer TransHeroes j.wiemer@portoftwente.com 06-24864984
Verenigingsmanager Sebastian Piest Universiteit Twente s.piest@portoftwente.com 06-46337991
Bestuursleden Mark van Onna Bleckmann m.vanonna@portoftwente.com 06-10174350
  Evert Sanderman Sanderman e.sanderman@portoftwente.com 06-53628612
  Erik Hengstman De Transport Makelaar e.hengstman@portoftwente.com 06-13839643
Adviseurs Anne-Ruth Scheijgrond Adviseur Infrastructuur a.scheijgrond@portoftwente.com 06-22738374
  Peter van Houten Oost NL p.vanhouten@portoftwente.com 06-57634086
  Angelique van der Made DHL Express a.vandermade@portoftwente.com 06-38307823
Medewerkers Ben Gerrits UBG Consultancy b.gerrits@portoftwente.com 06-51804878
  Geeta Meijers Secretariaat info@portoftwente.com 06-54634431
  Huub Leussink Promotie en acquisitie h.leussink@portoftwente.com 06-57885485
  Willard Tijhuis Promotie en acquisitie w.tijhuis@portoftwente.com 06-18542997