Close menu

Bestuur, adviseurs en medewerkers

De ALV benoemt de bestuurders van Port of Twente voor een periode van drie jaar. Daarnaast zijn een aantal adviseurs vanuit hun functie nauw betrokken bij Port of Twente. 

Dagelijks Bestuur

Functie Naam Bedrijfsnaam Email Telefoon
Voorzitter André Pluimers Bolk Transport a.pluimers@portoftwente.com 06-53417702
Secretaris Rob Geerts AON r.geerts@portoftwente.com 06-27011205
Penningmeester Joran Wiemer TransHeroes j.wiemer@portoftwente.com 06-24864984
Bestuursleden Mark van Onna Bleckmann m.vanonna@portoftwente.com 06-10174350
  Evert Sanderman Sanderman e.sanderman@portoftwente.com 06-53628612
  Bas Spanjer Spanjer Supply Chain b.spanjer@portoftwente.com 06-12150612
  Christa Baas Isala c.baas@portoftwente.com 06-16195507

 

Adviseurs

Functie Naam Bedrijfsnaam Email Telefoon
Infrastructuur Anne-Ruth Scheijgrond Adviseur Infrastructuur a.scheijgrond@portoftwente.com 06-22738374
Communicatie Hans Bouma Hans Bouma h.boumaportoftwente.com 06-54368179
Verenigingsmanager Sebastian Piest Universiteit Twente s.piest@portoftwente.com 06-46337991
Arbeidsmarkt Ben Gerrits UBG Consultancy b.gerrits@portoftwente.com 06-51804878
Algemeen Angelique van der Made DHL Express a.vandermade@portoftwente.com 06-38307823

 

Medewerkers

Functie Naam Bedrijfsnaam Email Telefoon
Secretariaat Geeta Meijers Secretariaat info@portoftwente.com 06-54634431